هر سوالی دارید از ما بپرسید

آیا شما سوال دارید ؟

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا به سؤال خود پاسخ دهید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

از ما بپرسید

سوالی دارید؟

هر چه می خواهد دل تنگت بگو...


  سوالات متداول

  سوالاتی که به کرات پرسیده شده

  آیا خدمات سایت رایگان است؟

  در بخش ابتدائی کار و فقط برای کوتاه کردن لینک شما عزیزان می توانید از خدمات رایگان این پلتفرم بهره مند شوید. چنانچه قصد دارید از امکانات بیشتری نظیر استفاده از دامنه اختصاصی، رصد کردن لینک ها و... استفاده کنید می بایست طبق لیست هزینه های اعلامی نسبت واریز مبالغ فوق اقدام کنید.

  آیا این پلتفرم امن است؟

  شما می توانید با خیالی آسوده نسبت به استفاده از خدمات سایت اقدام کنید. دپاتمان طراحی ما، تمام تجربیات و دانش فنی خود را بکار گرفته اند تا بتوانند محیطی امن را برای شما کاربران فراهم کنند.

  چه لینک هایی را می توانیم کوتاه کنیم؟

  به طور کلی مسئولیت کلیه فعالیت ها روی این پلت فرم به عهده کاربران است و شما می توانید کلیه لینک هایی که تمایل دارید را در این بستر کوتاه کنید. چنانچه سیستم امنیتی ما تشخیص بدهد که لینکی مخرب یا حاوی ویروس است و یا از منابع ممنوعه اخذ شده، نسبت به مسدود سازی لینک و در مرحله بعدی نسبت به مسدود سازی پروفایل کاربر خاطی اقدام خواهد کرد.

  سایر سوالات

  سوالات عمومی
  امکان ارتقا پنل کاربری وجود دارد؟

  بله! شما می‌توانید با پنل رایگان ما شروع کنید و هر زمان که بخواهید آنرا ارتقا دهید تا از ویژگی‌های پنل کاربری طلایی ما لذت ببرید.

  اعتبار لینک های کوتاه شده چه مدت است؟

  کلیه لینک‌های کوتاه ایجاد شده دائمی است و تاریخ انقضا ندارد.

   
  آیا محدودیتی در تعداد بازدید لینک ها وجود دارد؟

  خیر، آمار بازدید ارائه شده برای لینک‌های کوتاه دائمی است و هیچ محدودیتی ندارد.

   
  آیا اندازه حروف لینک کوتاه هنگام تایپ آن مهم است؟

  خیر، کوچکی یا بزرگی حروف، هنگام تایپ آدرس کوتاه اهمیتی ندارد.

   
  آیا لینک‌های کوتاه شده در این سایت قابل اعتماد است؟

  با اینکه تمام تلاش خود را برای مقابله با سواستفاده از این سرویس به کار گرفته‌ایم؛ اما تنها در صورتی که به فرستنده لینک اعتماد دارید، روی لینک کوتاه کلیک کنید.